OTA YHTEYTTÄ JA LÖYDÄ LÄHIN MYYMÄLÄSI

Palvelevat ja paikalliset rautakaupat

Rautanet Koski | Rautanet Somero | Rautanet Suomusjärvi

Tule käymään myymälöissämme, kysy lisätietoa palveluistamme tai anna meille palautetta. Tavoitat meidät puhelimella, sähköpostilla tai sivujemme yhteydenottolomakkeella. Vastaamme kaikkiin tiedusteluihin mahdollisimman nopeasti!

Lähetä meille viestiä

Rautanet Koski

Hongistontie 3
31500 Koski Tl

Puh. 02 484 920
myynti@rautanetkoski.fi

Yhteystiedot

Toimitusjohtaja
Teemu Koski
Puh. 050 569 6342
teemu.koski@rautanetkoski.fi

Rakennustarvikkeet
Ari Mäkinen
Puh. 044 0788 659
ari.makinen@rautanetkoski.fi

Maatalous | Rakennustarvikkeet | Polttoöljy ja diesel
Olli-Pekka Nummela
Puh. 044 584 2023
olli-pekka.nummela@rautanetkoski.fi

Sisustus
Minna Pursimaa
Puh. 02 484 920 / 050 571 2763
minna.pursimaa@rautanetkoski.fi

Varasto
Timo Kirjonen
Puh. 044 524 1450

Tomi Salmen
Puh. 044 0215 320

Laskutus ja reskontra
Toimisto
Puh. 044 077 3277
toimisto@rautanetkoski.fi

Rautanet Somero

Turuntie 4
31400 Somero

Puh. 02 484 060
myynti@rautanetsomero.fi

Yhteystiedot

Myymäläpäällikkö
Jari Siikjärvi
Puh. 044 575 8531
jari.siikjarvi@rautanetsomero.fi

Rakennustarvikkeet
Juha Savonmäki
Puh. 0400 130 997
juha.savonmaki@rautanetsomero.fi

Myymälämyynti
Severi Niilo
Puh. 044 976 4579
severi.niilo@rautanetsomero.fi

Nia Ihamäki
Puh. 040 033 7907
nia.ihamaki@rautanetsomero.fi

Sisustus
Johanna Klemelä
Puh. 0400 337 906
johanna.klemela@rautanetsomero.fi

Puutarha
Anita Klemelä
Puh. 0400 337 905
anita.klemela@rautanetsomero.fi

Juulia Mikkola
Puh. 044 491 4149
juulia.mikkola@rautanetsomero.fi

Maatalous
Jouni Hernberg
Puh. 0400 315 432
jouni.hernberg@rautanetsomero.fi

Sonja Tiilikainen
Puh. 044 491 5444
sonja.tiilikainen@rautanetsomero.fi

Varasto
Janne Juote
Puh. 040 503 6549
varasto@rautanetsomero.fi

Aleksi Suhonen
Puh. 050 351 7184

Kassa | Työvaatteet ja -jalkineet
Tuula Lehtola
Puh. 0400 337 909
tuula.lehtola@rautanetsomero.fi

Laskutus ja reskontra
Toimisto
Puh. 044 077 3277
toimisto@rautanetkoski.fi

Toimitusjohtaja
Teemu Koski
Puh. 050 569 6342
teemu.koski@rautanetkoski.fi

Rautanet Suomusjärvi

Kitulanramppi 2
25410 Suomusjärvi

Puh. 044 970 4976
myynti@rautanetsuomusjarvi.fi

Yhteystiedot

Myymäläpäällikkö
Jarkko Nyström
Puh. 050 917 2935
jarkko.nystrom@rautanetkoski.fi

Toimitusjohtaja
Teemu Koski
Puh. 050 569 6342
teemu.koski@rautanetkoski.fi

Myynti
Sami Nieminen
Puh. 044 242 1395
sami.nieminen@rautanetsuomusjarvi.fi

Sanna Mäki
Puh. 044 970 4976
sanna.maki@rautanetsuomusjarvi.fi

Taija Koski
Puh. 050 376 4974
taija.koski@rautanetsuomusjarvi.fi

Laskutus ja reskontra
Toimisto
Puh. 044 077 3277
toimisto@rautanetkoski.fi

 

Laskutus­tiedot

Verkkolaskuna

Verkkolaskuosoite: 003719396308
Välittäjä: 003721291126 / Maventa
Pankkiverkkoa käytettäessä: DABAFIHH

Sähköpostitse

PDF-muotoiset laskut voi lähettää osoitteella: invoice-19396308@kollektor.fi

  • Laskut lähetetään sähköpostin liitetiedostoina.
  • Laskun liitteiden tulee olla liitettynä samaan PDF-tiedostoon itse laskun kanssa.
  • Voit lähettää useita laskuja yhdessä sähköpostiviestissä, kunhan jokainen lasku on erillisenä liitetiedostona. Kaikilla tiedostoilla tulee olla eri nimi.
  • Yhden sähköpostin maksimikoko on 10Mb.
  • PDF-tiedostojen tulee olla aitoja PDF-dokumentteja versio 1.3 tai uudempi.
  • PDF-tiedostot eivät saa olla lukittuja tai salasanalla suojattuja.
  • Dokumentin ulkomitta voi olla maksimissaan 210 x 297 mm.
  • Liitteen nimen sallitut merkit ovat tavallisia kirjoitusmerkkejä, a-z, A-Z, 0-9. Ethän käytä erikoismerkkejä liitteiden nimeämiseen.

Postitse

Paperiset ostolaskut osoitteella:

Rautanet Koski Oy
19396308
PL 100
80020 Kollektor Scan

AUKIOLO­AJAT

Rautanet Koski

Avoinna
ma – to ……. 6.30 – 16.30
pe ……………… 6.30 – 18.00
la ……………….. suljettu
su ………………. suljettu

Rautanet Somero

Avoinna
ma – to ……. 8.00 – 17.00
pe ……………… 8.00 – 18.00
la ……………….. 9.00 – 14.00
su ………………. suljettu

Rautanet Suomusjärvi

Avoinna
ma – to ……. 7.00 – 17.00
pe ……………… 7.00 – 18.00
la ……………….. 9.00 – 14.00
su ………………. suljettu

TOIMI­PISTEET

Rautanet Koski

Hongistontie 3
31500 Koski Tl

Rautanet Somero

Turuntie 4
31400 Somero

Rautanet Suomusjärvi

Kitulanramppi 2
25410 Suomusjärvi

YHTEYS­TIEDOT